Enca nuk ndalet, ‘çmendi’ meshkujt me paraqitjen e fundit (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhiu pritet që ta bëj paraqitjen e parë seksi për sivjet Ajo do të jetë e ftuara e Luana Vjollcës në emisionin “Shiko kush luan”, dhe nuk ka munguar me
disa foto pak para emisionit. Ajo shihet se ka të veshur një fustan të zi ku e ka theksuar gjoksin e saj seksi.

Ndryshe, Enca ka paralajmëruar se sivjet do të jetë tepër aktive në muzikë. Ajo përpos këngëve ka paralajmëruar edhe realizimin e një albumi muzikorë