Erdhi në Prishtinë, zvicerani vd es në hotel

Të hënën në një hotel në Prishtinë, një shtetas zviceran është gjetur pa shenja jete

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në rrugën “Ilaz Agushi” në Prishtinë, bën të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

Reklame

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore si dhe ekipi mjekësor, të cilët kanë konstatuar vd ekjen.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./GazetaExpress/