Ermal Fejzullahu dobësohet e bëhet si model (FOTO)

Advertisment

E njohim që në fëmijërinë e hershme, atëherë kur i këndonte “Trashes”, e u bë hit gjithëandej.

Ermal Fejzullahu, në adoloshencë nisi në karrierë të re në botën e muzikës, ku edhe ia doli për mrekulli.

Reklame

Ermali, u bë edhe zemërthyesi i vajzave, pasi dukej tejet në formë dhe gjithashtu shfaqej me stil, ama shpejtë ai shtoj peshë dhe duket sikur kilogramët i dolën nga kontrolli, shkruan “Kosovarja”.

Nuk e dijmë se si, ama në fotot e fundit Ermal Fejzullahu po duket mjaftë dobët dhe mirë. Ka nisur dietën, po bënë aktivitet fizik, apo ka realizuar ndonje nderhyrje?!