Ermal Fejzullahu ka disa fjalë për tubimet partiake

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij.

Ai vazhdimisht ndan imazhe e video të ndryshme, ndërsa nuk mungon as me informacione qoftë për muzikën apo jetën e tij personale.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Ermali në një intervistë për Prive, ai ka folur për humbjet që ka pësuar si artist, derisa u shpreh se edhe fushatat zgjedhore janë të palogjikshme.

“Është e natyrshme që ka pasur humbje, sepse një vit është i gjatë”, është shprehur ai.

Tutje Ermali vazhdoi: “Çka është më e palogjikshme, kjo që i kam parë kohëve të fundit tubimet partiake dhe kodi i cili duhet të respektohet, nuk po respektohet nga vet ata të cilët pretendojnë të na udhëheqin”.

Ermali përndryshe ka kohë që nuk ka qenë aktiv në muzikë me ndonjë prurje të re. /arbresh.info/