Ermal Mamaqi: Çfarë ndodhi me Bes Kallakun (VIDEO)

I ftuar në “Siluetë me Gerta Gixharin” Ermali ka rrëfyer disa detaje më shumë rreth keqkuptimin me mikun e tij Bes Kallaku. “Ermali nuk bën humor por bën biznes” ishte ajo që ndezi rrjetin deri në momëntin e regaimit të dy aktorëvë. Gjatë emisionit dhe gjatë pyetjeve të gazetarëve Ermali shprehet se nuk ishte kjo ajo që nuk i kishte pëlqyer por krahasimi i Encës me Bleonen. Ndër të tjera moderatori u shpreh se duhet ti dilte në mbrojtje Encës pasi ajo ishte një nga aktoret e filmit të tij. Dicka tjetër që u përmend në emision nga dy gazetarët, se nëse kjo është një skemë PR për të fituar vëmendje, Ermali shprehet se nuk i kishte pëlqyer dhe se nuk ka patur asnje telefonatë nga Besi vetëm një ditë më pas dhe se ky i ffundit nuk i kishte treguar tamam ndodhinë e ngjarjes.

“Edhe pse më mori në telefon nuk do të thotë që unë nuk do të them atë që thashë”shprehet Ermali. Por a po ndodh diçka pas kuintave me Ermalin dhe Besin, vazhdon po e njëjta miqësi si para disa viteve? Nga ana e Ermalit të paktën siç ai shprehet në emisionin “Siluetë” nuk ka ndodhur një konflikt nga ana e tij ekziston ende miqësia. Por a qëndron dhe për Besin kështu?