Ermal Mamaqi dhuron 15 mijë euro në Instagram, për të ju bashkuar garës ju duhet t’i ndiqni këto hapa

Ermal Mamaqi do dhurojë 15 mijë euro për ndjekësit në Instgram.

Moderatori shqiptar ka nisur një garë në rrjetin social Instagram, ku ndjekësit mund të bëhen fitues të dhuratave të shumta brenda një maratone 11 ditore, shkruan lajmi.net.

Reklame

Aktori i ‘2 gishte mjaltë’ përmes një video të ndarë në profilin e tij në Instagram ka bërë të ditur mënyrën se si ndjekësit mund të futen në garë.

“Fito 15.000 euro.
1. Tag 5️ Miq në këtë postim.
2. Ti dhe ata duhet të ndjekin faqen time dhe ata që ndjek unë.

Çdo ditë nga data 10 Gusht do shpallim nga 1 Fitues që fiton 1000 euro Dhurata, ndërsa ditën e 11 do të shpallim 5 fitues me nga 1000 euro cash!!!

Nëse shpalleni fitues dhe nuk i keni plotësuar rregullat e lojes, ju do të skualifikoheni.

Ju nuk mund të fitoni më shumë se 1 çmim gjatë kësaj maratone 11 ditore.

Sa më shumë komente me nga 5 miq bëni, aq më shumë mundësi keni për të fituar!!!!”, shkruan Ermali në postimin e bërë. /Lajmi.net/