Ermali e publikon Arianën duke vozitur veturën e re super l uksoze (VIDEO)

Ermal Fejzullahu po vazhdon të përmendet për jetë lukzose, e në këtë form pa dyshim që e ka mundësinë të jetojë edhe gruaja e tij Ariana.

Çifti për çdo lëvizje janë pjesë e mediave rozë, duke qenë gjithmonë të veçantë, shkruan “Kosovarja”. Disa ditë më parë këngëtari e ka surprizuar gruan e tij me një veturë me vlerë të madhe. E, sot ai e ka publikuar një video teksa Ariana shihet e lumtur duke vozitur tipin e veturës “Range Rover”.

Ndryshe, Ermali dhe Ariana muaj më parë janë bërë prindër për herë të katërt. /Kosovarja/