Ermali: Nuk kemi pas nevojë për një pauzë kaq të gjatë, shpresoj të kthehemi në normalitet!

Advertisment
HTML Image as link

Ka më shumë se një vit që janë anuluar të gjitha mbrëmjet muzikor.

E gjithë kjo situatë ka ndikuar tek të gjithë, shkruan Indeksonline.

Reklame

Në një intervistë në “NIN”, këngëtari rrëfeu se gjatë kësaj periudhe ka qenë më shumë në pushime duke vizituar vende të ndryshme.

Ndër të tjerash ai tha se kjo periudhë ka qenë mjaftë e gjatë, duke shpresuar që së shpejti t’i kthehemi normalitetit.

“Nuk kemi pas nevojë për një pauzë kaq të gjatë, mirëpo dhashtë zoti që të qelën sa më shpejtë dhe të kthehemi në normalitet”, tha këngëtari./Indeksonline/