Familja dhe miqtë befasojnë CR7, me fishekzjarre dhe përqafime, ja dhurata madhështore (VIDEO)

Sot CR7 Ronaldo festoi 35 vjetorin. Ylli portugez ka marrë shumë urime dhe dhurata, shkruan Albeu.com.

Familja dhe miqtë e Ronaldos e kanë befasuar yllin e Juves në rrugët e Torinos me një makinë të re me rastin e ditëlindjes.

Për më shumë shikoni videon. /albeu.com/