Fansja nuk i lëshon dorën Elvanës në koncert, ky ishte veprimi i këngëtares

Elvana Gjata është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku.

Falë sukseseve që ajo arrinë nga hitet e saj, këngëtarja numëron shumë koncerte, shkruan lajmi.net.

Teksa gjatë sezonit të verës ajo ka mbajtur koncerte në vende të ndryshme, edhe incidentet të vogla janë të pashmangshme.

Së fundi një video ka qarkulluar në ‘TikTok’, teksa këngëtarja u përball me një situatë nga një fanse në një koncert.

Teksa, Elvana u afrua për t’i prekur dorën fansen, ajo nuk i’a lëshonte më.

Këngëtarja provonte të largohej por ishte e pamundur, dhe ulet para fanses.

Incidentet e tilla, Elvana gjithmonë i ka kaluar me sportivitet./Lajmi.net/

https://youtube.com/shorts/I5JtmnUL_l0?feature=share