FANTASTIKE/ Shqipëria shënon golit e tretë përballë Moldavisë (VIDEO)

57

Shqiperia po regjistron një rezultat fantastik përballë Moldavisë.

Pas golave të Cikalleshit dhe Bares është radha e debutuesit të ardhur nga Superliga të dërgojë topin në rrjetë në minutën e 40′.