Fejohet Luana Vjollca? Ja detaji që i beri konfuz fansat (FOTO)

Me çdo postim që bën në rrjetet sociale, Luana Vjollca, përbën lajm. Përveçse komentohet për punën e bukur që bën, moderatorja bukuroshe shpeshherë është në qendër të vëmendjes edhe për fotografitë se ksi dhe provokuese që ndan me ndjekësit në “Instagram”.

Madje Luana shprehet se ka fansat më të mirë, e mesa duket ashtu është pasi në çdo postim i bëjnë komplimentet më të bukura. Ata e mbështesin në çdo moment, e kështu kanë bërë edhe me një postim të bërë së fundmi nga Vjollca.

Reklame

Kjo e fundit shfaqet e veshur me një fustan të bardhë provokues, ku ka zbuluar dekoltenë. Por në këtë pozë vëmendjen e merr një unazë në gishtin e martesës. Mos ndoshta me këtë ajo po tregon se e ka çuar marrëdhënien e saj me Krenar Çoçajn në një tjetër nivel, e tashmë çifti janë zyrtarisht i fejuar?

Por duke e njohur Luanën, mesa duket do presim gjatë derisa ajo të pranojë të flasë publikisht për jetën e saj private. Të gjithë e dimë se ajo rrallë jep ndonjë detaj nga jeta personale.