Fëmijët i bëjnë surprizë Violetës , ja reagimi i saj (FOTO)

Advertisment

Violetë Kukaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe.

Reklame

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku tregon se fëmijët i kanë dhuruar një buqetë me lule.

E këtë moment Violeta nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo