Fevziu: Martesat janë të vështira, Kurti: Unë kam tjetër përvojë (VIDEO)

102

Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti sonte gjendet përballë Blendi Fevziut në Tv Klan, transmeton Periskopi.

Kurti i pyetur për koalicionin e mundshëm me LDK’në, tha se ‘’nuk mendoj që VV dhe LDK do të kenë një martesë të vështirë’’

Blendi Fevziu: Në përgjithesi martesat janë të vështira

Albin Kurti: Unë kam tjetër përvojë

Blendi Fevziu: Nuk po flasim për përvoja personale./PERISKOPI/