Fifi dhe Ermali publikojnë duetin e shumëpritur (VIDEO)

“Përjetësi” titullohet kënga e sjell nga dyshja shumë e dashur për publikun, Ermal Fejzullahu dhe Fifi.

Teksti i kësaj këngë që flet për dashurinë është shkruar nga vetë Fifi, ndërsa muzika është bërë nga Fiona Miftari.

Reklame

Që nga publikimi rreth 1 orë më parë, kënga është klikuar mbi 21 mijë herë në kanalin YouTube.