Fifi i kërkon pasaportën shqiptare presidentit Meta

Advertisment

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Filloreta Raçi  Fifi, tash e një kohë është zhvendosur në Shqipëri për të jetuar.

Ajo po vazhdon të punojë në projekte të reja, derisa komentohet në masë të madhe në shtypin rozë.

Reklame

Së fundmi, artistja u ka dhënë mundësi fansave të pyesin më shumë rreth jetës dhe karrierës së saj profesionale përmes opsionit ‘pyetje-përgjigje’ në Instagram.