Fillon mbledhja e kryesisë së BESËS (FOTO)

Advertisment

Ka filluar mbledhja e kryesisë qendrore të Lëvizjes BESA, ku pritet të shqyrtohet oferta e LSDM-së për koalicion.

Përndryshe sot pasdite janë takuar kreu i BESËS, Kasami dhe ai i LSDM-së, Zaev.