Fjalët e Lukakut për Ibrahimovicin pasi shënoi golin (VIDEO)

Ai duke festuar pati edhe disa fjalë që ishin në drejtim të Zlatan Ibrahimovic. Interi mposhti Milanin në “San Siro” me rezultat 0-3 në ndeshjen e Serie A.

Golin e tretë për zikaltërit e shënoi Romelu Lukaku.

Ai duke festuar pati edhe disa fjalë që ishin në drejtim të Zlatan Ibrahimovic.

“Të thashë që unë zotëroj Milanon dhe këtë fushë gjithashtu”, mësohet të ketë thënë Belgu.

Lukaku dhe Ibrahimovic patën një mosmarrëveshje të madhe në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Italisë.