Fjolla Morina publikon foton e parë me partnerin

Advertisment

Fjolla Morina ka pozuar krah partnerit të saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, e ka publikuar imazhin e parë krah partnerit të saj.

Reklame

Ajo ka treguar se sa e dashuruar dhe e lumtur është me disa fjalë që ia ka dedikuar pikërisht atij.

“Thone qe “ Ne dashuri fiton kush iken”. Nuk eshte e vertete. Ne dashuri fiton ai/ajo qe rri. Dashuria nuk eshte e lehte! Ne dashuri duhet te dish te ndash dhimbjen, pasjonin, vuajtjet . Ndonjehere dashuria ve ne dyshim gjithcka qe ti ke besuar por kur dashuria eshte e vertet ateher ajo eshte ne gjendje te superoj cdo veshtiresi cdo pengese sepse dashuria fiton mbi gjithcka. Ne ne cdo pengese fituam njeri tjetrin. Te dua🤍 fisnik.sylaa💎”, ka shkruar ndër të tjera pranë postimit ku shihet me mashkullin i cili ia ka rrëmbyer zemrën./Lajmi.net