Fjolla Morina shtrihet në spital (FOTO)

38
#

Fjolla Morina është shtrirë në spital.

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net.

Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në spital dhe po merr tr.etman mjeksor.

“So let me d.ek a”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Se çfarë ka ndodhur konkretisht Fjolla nuk ka treguar, e se si do të bëhet gjendja e saj mbetet të shihet.