Flet eksluzivisht Adnani nga Shkupi që ‘heshti’ Komitët ja mesazhi i tij (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

ADNANI nga Shkupi, shqiptari që bëri të heshtin “KOMITI”

Diten e djeshme ne lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedon Komitet ofenduan shqiptaret por kur disa krushq shqiptare qe mernin nuse u ndalen dhe dolen nga veturat dhe motoret ata iken nga frika dhe u shperndane menjeher.

Reklame

Gazetari Furkan Saliu në rrjetin e tij social ka postuar VIDEO mesazhin e Adnanit:

 

Adnan-ado Abdula nuk është i vetëm në këtë betejë… Së bashku do ti themi STOP gjuhës së urrejtjes!!!✌?Во оваа борба Аднан не е сам… Заедно ќе кажеме СТОП за говорот и ширењето на омраза!!!

Gepostet von Furkan Saliu am Sonntag, 20. September 2020