Flet Mihrije Braha: Si u dënova me 1 vit burg! (VIDEO)

Advertisment

Këngëtarja Mihrie Braha ishte e ftuar në rubrikën “5 data”.

Ajo për Liberta Spahiun zbuloi shumë detaje interasante ku mes tjerash tregoi dënimin me burg një vit për të dhe Naimin.

Reklame

Fatmirësisht nga ky dënim kishin shpëtuar duke e paguar një pjesë duke e kthyer dënimin me kusht për 2 vjet. /Prive.al