Floriani sjell coverin e “Qa me bo” së bashku me vëllain e tij (VIDEO)

Advertisment

Floriani ka ardhur me cover.

Gjatë periudhës së pandemisë emra të njohur të ekranit janë inspiruar për të sjell diçka të re, shkruan lajmi.net.

Reklame

Disa prej tyre kanë realizuar cover e ndër ta edhe Florian Beqiri së bashku me vëllain e tij Ilirianin.

Bëhet fjalë për një nga këngët më të dëgjuara këtë periudhë, ajo “Qa me bo”, e cila fillimisht u bë cover nga Merita Latifi.

Kënga e Aziz Muratit vjen ndryshe nga versionet paraprake të saj dhe është publikuar vetëm si audio në Youtube./Lajmi.net/