Formacioni i Zidanes te Real Madrid, frikë te Barcelona

58

Zinedine Zidane u rikthye te Real Madrid me kushte. Zinedine Zidane i ka bërë me dije Florentino Perezit se ai po rikthehet, por vetëm nëse i ka duart e lira në transferimet dhe largimet e lojtarëve.

Trajneri francez do të bëjë disa ndryshime në formacion, ku disa lojtarë do të shiten për të liruar vend transferimeve të reja, përcjell lajmi.net.

Zidane do të bëjë së paku shtatë transferime te Real Madrid, kështu duke tentuar ta rikthejë skuadrën në majat e futbollit.

Më poshtë mund ta shikoni formacionin e ri të francezit te klubi mbretëror. /Lajmi.net/