Foto nga varimi i Amdi Bajramit (FOTO)

Amdi Bajram vorroset me rrite fetare sot pasi dje nderroi jete pas nje s ulmi ne tru ku e konfirmoi edhe vet djali i tij , pasi qe nga Ministria e Shendetsise thane se ai kishte qene edhe pozitiv me Covid 19.

Ja edhe pamje nga varrimi i ish deputetit te Maqedonise, ku morren pjese shum te aferm , familjare dhe eshte varrosur sipas traditave islame./Tetova1

Reklame