Frikë nga virusi, Fevziu fik kondicionerët, shfaqet qull në djersë në ekran (foto)

Advertisment
HTML Image as link

Gazetari Blendi Fevziu, gjatë emisionit të mbrëmjes së mbrëmshëm, ku po diskutohej për kufirin detar mes Shqipërisë dhe Greqisë dhe ku të ftuar në lidhje direkte ishin Edi Rama dhe Sali Berisha,

është shfaqur “qull” në djersë dhe në vështirësi nga temperatura e lartë në studio.

Reklame Reklamë:
Qries

Me gjasë në studio janë fikur kondicionerët, nga frika e përhapjes së koronavirusit.