Futbollistët ndalin ndeshjen në minutën e 10-të, bëjnë iftar në fushë

Advertisment
HTML Image as link

Ndeshja e Ligës së parë turke në mes të Giresunspor dhe Ankara Keçiörengücü është ndalur në minutën e 10-të.

Futbollistët e të dyja skuadrave janë ndalur pe një moment për të bërë iftar.

Reklame

Pasi kane pirë ujë dhe kane ngrënë lojtarët vazhduan lojën. /IndeksOnline/