Futbollisti Izair Emini, ka rezultuar pozitiv me koronavirus (Video)

Advertisment

Futbollisti i Drita FC, Izair Emini, ka rezultuar pozitiv me koronavirus

Pavëresisht kësaj, sulmuesi shqiptar nga Tetova ka deklaruar se është mirë dhe nuk ka asnjë problem me shëndetin

Reklame