Gani Geci e përfundon intervistimin 20 orësh në Hagë tregon se kush mund të ketë frikë nga dëshmia e tij (VIDEO)

Gani Geci sot ka përfunduar intervistën e tij në Prokurinë e Dhomave të Specializiara të Republikës së Kosovës me seli në Hagë.

Ai thotë se është marr në pyetje për tre ditë, plot 20 orë, shkruan Indeksonline.

Reklame

“Nga dëshmia ime mund të frigohen ata që kërkuan komunikatën numër 59 dhe ata që dhanë urdhër të vr iten Bekim Kastrati dhe Besim Dajaku”, u shpreh ai.

 

Të dashur qytetarë, sot kam përfunduar intervistën time pranë Prokurorisë së Dhomave të Specializiara të Republikës së Kosovës me seli në Hagë, jam marr në pytetje per tre ditë, plot 20 orë.

Gepostet von Gani Geci am Freitag, 18. September 2020