Gani Geci takohet me Feron, ka një mesazh

anë bërë bashkë Gani Geci dhe reperi Fero.

Gani Geci dhe reperi Fero u takuan për të shijuar një kafe së bashku në Gjilan, shkruan lajmi.net.

Reklame

Këtë gjë e bëri të ditur vet Geci, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ku u shfaq krah reperit.

Ani pse reperi asnjëherë nuk ka folur publikisht për preferencat politike, postimi i Gecit tregon se ai mbështet LDK-në.

Përshëndetje nga Gjilani bashkë me Feron ,edhe artistët e rinjë të gjithë me LDK”, shkruan ai.

Kujtojmë se data e zgjedhjeve është caktuar më 14 shkurt, ndërsa partitë qysh tani kanë filluar fushatën. /Lajmi.net