Gashi: Dita e Flamurit është festë që i bashkon shqiptarët anekënd botës

Advertisment

Kryetari i Alternativës Afrim Gashi, ka uruar shqiptarët me rastin e 28 Nëntorit.

Dita e Flamurit është festë që i bashkon shqiptarët anekënd botës, është festë mbi të cilën e ndërtuam shtetin, kombin dhe identitetin tonë mbarëkombëtar.

Reklame

E gëzofshim për mot e jetë 28 Nëntorin.

Urime!