Gati kënga mes Shyhrete Behlulit dhe artistit turk

Është finalizuar dueti i parë mes Shyhrete Behlulit dhe artistit të njohur turk Sinan Akcil.

Kënga quhet ‘Jam shqiptar’ dhe pritet të lansohet brenda pak ditësh.

Lajmi u bë i ditur nga vet artistët të cilët postuan fotografi bashkë duke bërë shqiponjën me duar.

Kujtojmë se Shyhretja udhëtoi drejt Turqisë dhe qëndroj disa ditë atje për këtë bashkëpunim./Prive.al

 

https://www.instagram.com/p/CGDLneJh3CG/?utm_source=ig_embed