Gazetari Berat Buzhala infektohet me virusin Covid-19

Gazetari Berat Buzhala në një postim në Facebook sot ka njoftuar se pas testimit ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19

Berat Buzhala:

Reklame

Megjithate kjo dite nuk paska qene e duhur per presidentet ?

Sot e kam kry nje test ne QKUK dhe kam dale pozitiv, pra e kam virusin e njohur si COVID 19. Ne anen tjeter Leonard Kerquki qe rri non stop bashke me te ka dale negativ. Po du me thane qe algoritmi i ketij virusi qenka interesant. Qekaq. Ka mundesi qe krejt kemi me kalu kah ky viran. E di qe ju intereson: temperature dje kam pase ma shume, edhe ethe. Sot ma pak temperature e ma pak ethe. Nyjet nuk po me dhamin, ererat po i ni hala etj. etj.

Megjithate e ftoj publikun qe te mos e zhvendose vemendjen prej ngjarjeve politike