Genta Ismajli iu lë me gojëhapur me pamjen (FOTO)

Këngëtarja e mirënjohur dhe mjaftë e përfolur në media Genta Ismajli po vazhdon të godas me postimet e saj.

Ajo gjithmonë është dalluar për guximin dhe energjinë për të shpërthyer në skenë, shkruan “Kosovarja”.

E kohëve të fundit u përfol mjaftë shumë dhe po vazhdon të komentohet lidhja e saj me biznesmenin turk.

Këngëtarja duket se është në qiellin e shtatë, pasi po e përjeton me gjithë ndjenjat dashurinë.

Vazhdimisht prezantohet me të, shfaq luksin që po e jeton, dhuratat e shëtitjet e shumta.

Ajo së fundi ka bërë një ndryshim të madh në pamje saqë duket person tjetër.

Vullneti për të ndryshuar dhe guximi nuk po i mungojnë as tash, madje duket mëe gatshme se asnjëherë më parë.

E veshur me të bardha me një grim dhe frizurë të këndshme, duket tejet bukur./Kosovarja/