Genta mban unazë të çmuar në gishtin e fejesës

Këngëtarja gjilanase Genta Ismajli po qëndron në krye të medieve rozë që kur zyrtarizojë lidhjen me biznesmenin turk.

Dyshja po bëjnë të ditur se po kalojnë shumë mirë se bashku duke u shfaqur të dashuruar dhe tejet të lumtur përkrahë njëri tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse ende nuk kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë, dhuratat e shumta nuk kanë të ndaluar.

Në fotosesionin e bërë së fundmi Genta reklamoj unazën e çmuar në gishtin e fejesës.

Kjo mbase së shpejti do të ketë edhe fejesë nga çifti, por që realisht të dy po duken për mrekulli./Kosovarja