Geti si sheik, mbulon edhe Marinën (foto)

Reperi Getoar Selimi është parë me gruan e tij, prezantuesen Marina Vjollca ku janë duke pushuar në Abu Dhabi të Dubait

E sonte ata kanë zgjedhur për të vizituar xhaminë e madhe të Sheikut Zayed në Abu Dhabi.

Për të kryer këtë vizitë sigurisht se femrat duhet mbuluar për të hyrë brenda dhe këtë e ka bërë edhe Geti ku është paraqitur me veshje sheikësh brenda kësaj xhamie.

“Unë dhe princesha ime”, ka shkruar Geti në foton që ka postuar në Instagramin e tij.

Në këtë vizitë të çiftit duket se është edhe Luana Vjollca, motra e Marinës që sot ka postuar disa foto nga Dubai.

Por, mbetet enigmë se a është në këtë vizitë edhe i dashuri i Luanës, apo jo?