Gili sot feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vite ka mbushur (FOTO)

Këngëtarja e njohur Gili sot feston ditëlindjen.

Ajo që një periudhë të gjatë është emër i njohur në skenën muzikore, e dalluar me këngët e saj. Përkundër moshës që ka, ajo nuk ua lëshon rrugën nga vajzave e reja, duke qenë gjithmonë e veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Me një stil unik dhe duke u përkujdesur gjithmonë për paraqitjet fizike, Gili çdo herë shkëlqen.

Kujtojmë që këngëtarja sot ka mbushur 54 vite.

View this post on Instagram

Sot ditëlindja ime?

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on