Gjatë orës policore, me benzin e djegin lokalin në mes të Shkupit (VIDEO)

Në mes të Orës policore pas mesnate sot rreth orës 3.15 të mëngjesit, tani për tani persona të panjohur me anë të benzinës e kanë djegur lokalin e njohur në Shkup “Oper Pub”,

I cili gjendet në afërsi të objektit të “Opera dhe Baleti”, raporton portal “A1on”,
transmeton Gazeta Lajm.

Reklame

Ja dhe video të cilin e ka siguruar ky portal: