Gjendet një trup i pajetë në rrugën e vjetër Ohër-Strugë

Advertisment
HTML Image as link

Një trup i pajetë është gjetur sot në afërsi të një uikend shtëpizës në rrugën e vjetër Ohër-Strugë.

Informatat e para të pakonfirmuara flasin se bëhet fjalë për një grua 30 vjeçare.

Reklame

Ekipi i policisë dhe organeve tjera kompetente janë në vendngjarje dhe po kryejnë hetime.

Informata më të hollësishme nga SPB Ohër paralajmërojnë gjatë ditës.