Gjyste Vulaj guxon të shfaqet edhe kështu (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj plot 20 vite që qëndron në skenën muzikore shqiptare.

Madje ajo gjithnjë ka qenë në qendër të vëmendjes, qoftë me projektet e saj muzikore, apo edhe me paraqitjet e saj të ‘zjarrta’ publike, shkruan Indeksonline.

Ajo në vazhdimsi ka qenë mjaft e kërkuar nëpër koncerte dhe mbrëmje muzikore nëpër vende të ndryshme.

Edhe pse tani ajo ka 42 vite, ajo vazhdon të gëzojë një dukje mjaft atraktive.

Së fundmi ajo është paraqitur me anë të një fotografie, natyrale pa grim, duke dëshmuar se vazhdon të jetë një super femër.