Gllogje, traktori rrëshqet nga rruga ndëron jetë traktoristi

Sot pasmesdite në fshatin Gllogjë të komunës sê Tearcës ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen e një personi.

I ndjeri me traktor ka bartur dru dhe duke zbritur nga mali, traktori ka rëshqitur dhe është rrokullisur. Si pasojë e kësaj i ndjeri ka ndëruar jetë në vendin e ngjarjes./tetova1/

Reklame