Godet sërish Noizy: Ne jemi të gjithë në hendek, por disa prej nesh po shohin yjet (FOTO)

22

Noizy ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Ai ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaqet i shtrirë pranë detit.

“Ne jemi të gjithë në hendek, por disa prej nesh po shohin yjet”, ka shkruar ai.

Në imazhin e ndarë me mbi një milion ndjekësit e tij, Noizy ka marrë pëlqime dhe komente të ndryshme.

Vlen të permendet se, reperi shqiptar këtë vit ka paralajmëruar albumin e ri për të cilin duket se po punon mjaft shumë.