Gold Ag me shtëpi edhe në Durrës, publikon pamje brenda saj

Gold Ag ka vite që është pjesë e estradës shqiptare.

Agjenda e tij e ngjeshur me koncerte të shumta si brenda por edhe jasht kufijve ka bërë që këngëtari të ketë të ardhura të mira, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Së fundmi është bashkëshortja e tij, Ermira ajo e cila ka publikuar pamje të shtëpisë së tyre në Durrës.

Gold Ag dhe Ermira ka pak vite që janë martuar dhe tani kanë një djalë të quajtur Gueril.

Derisa në muzikë, tanimë që koncertet nuk po lejohen në Kosovë, këngëtari nga Presheva po vazhdon me mbajtjen e tyre në vende të ndryshme të Shqipërisë./Reporteri.net/