Gold Ag ndan një imazh përkrah bashkëshortes

Advertisment

Gold Ag dhe Ermira janë çifti i ri i shoubizit.

Dhe natyrisht që çdo lëvizje e tyre këtë kohë bëhet lajm për mediat rozë, dyshja po pëlqehen shumë edhe nga publiku.

Reklame

Çifti Agushi, ditën e sotme e kanë kaluar së bashku, dhe kanë ndarë me fansat e tyre një foto të përbashkët teksa shihen duke udhëtuar me makinë.

Kjo është një nga fotot e rralla të tyre së bashku pasi që dyshja janë mjaft të rezervuar në jetën private.