Gold AG publikon këngën “Prishtina” në bashkëpunim me Albina Kelmendin (VIDEO)

Reperi Arian Agushi-Gold AG, e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Prishtina”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip i cili është realizuar në disa vende të Prishtinës.

Reklame

Kënga është pëlqyer shumë nga publiku dhe kjo vihet re nga komentet e shumta në Youtube.

Goldi po ashtu edhe Albina janë ndër emrat që kanë arritur që rreth vetes të mbledhin shumë fansa.

Përveç zërit ajo se çfarë i karakterizon është edhe thjeshtësia.