Gold AG viziton xhaminë e larme në Tetovë (Foto)

Këngëtari dhe artistini mirenjohur Arian Agushi ” Gold Ag” sot ka vizituar Tetovën.

Ai në postimin e tij të fundit në rrjetin social instagram ka postuar një fotografi pranë xhamisë së larme me mbishkrimin “Në Tetovë ❤️” /tetova1