Grabitet një agjenci turistike në Tetovë

“Dje (7-janar) rreth orës 09.00 në SPB-Tetovë, 28- vjeçari A.Z. nga fshati Nerasht i Tetovës, ka denoncuar se një person i panjohur ka kryer grabitje në Agjencinë turistik në të cilën ka punuar në rrugën , “Ivo Lola Ribar”, grabitësi duke e kërcënuar i’a ka vjedhur çantën me një shumë të madhe të parave”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Merren masat dhe aktivitetet për zbulimin e personit dhe zbardhjen e plotë të rastit.