Granit Xhaka me stil unik të flokëve, as gruaja e vet nuk e njeh

Futbollisti kosovar, por me famë ndërkombëtare Granit Xhaka ka befasuar me stilin e ri të flokëve.

Graniti përmes një postimi në profilin e tij në Instagram u ka treguar fansave, se ka ndryshuar stilin e flokëve, shkruan “Kosovarja”.

Ai në video shfaqet me flokë të bardha dhe një prerje fresh, ndërsa e thirr gruan e tij, Leonitën për t’i bërë suprizë.

Qëllimi i Xhakës realizohet, sepse Leonita duket shumë e befasuar.

Shikoni reagimin:

https://www.instagram.com/p/CQGS5cTqvwC/?utm_source=ig_web_copy_link