Gruaja e Ermalit me plot stil, lë pas shumë femra të shoubizit (FOTO)

Bashkëshortja e këngëtarit të famshëm Ermal Fejzullahu Ariana është një femër me shumë stil e cila komentohet gjithnjë veshjet e saj.

Ajo është mjaft e ndjekur në rrjete sociale ku aty sjell imazhe tejet të veçanta të përditshmërisë së saj. Bukuroshja së fundi ka sjellur një imazh në të cilën erdhi me një dukje mjaft unike dhe si gjithmonë me stil. Duke qenë në hap me trendet e reja, Ariana mahniti me bukurinë e saj dhe në secilën paraqitje e dëshmon se është zonjë e rëndë./Kosovarja/