Gruaja me mjekër bën namin në rrjetet sociale: Meshkujt çmenden pas meje (FOTO)

SHBA – Një grua u bë e famshme në rrjetet sociale dhe po fiton mijëra dollarë në muaj, pasi vendosi që të rriste mjekrën .

Ylli i mediave sociale, i cili quhet PeekabooPumpkin, tani ka 51,000 ndjekës të TikTok.

Ajo është nga SHBA dhe videot e saj të çuditshme kanë marrë 474,000 pëlqime në platformën virale të videove.

36-vjeçarja gjithashtu drejton një faqe OnlyFans ku ajo e përshkruan veten si një “fanatike me mjekër të vërtetë”.

Në faqen e abonimit për të rritur, ajo tarifon 12 dollarë në muaj për përmbajtjet e nxehta./Gazeta SHQIP